Lajme

​FOTO / Osmani: Kosova dhe Shqipëria bashkë në ditë të vështira e në ditë të mira

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur në takim presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj.

Pritja shtetërore është para presidencës, ndërsa Osmani ka shkruar se Kosova dhe Shqipëria bashkë në ditë të vështira e në ditë të mira.

Osmani ka postuar edhe një video ku ka shkruar është përjetësisht mirënjohës për të gjithë vizionarët, dëshmorët, martirët dhe aleatët e lirisë sonë.

/Shqip.com