Lajme

FOTO / Aksident i çuditshëm në Slivovë, vetura përfundon e mbështetur për muri

Një aksident trafiku ka ndodhur mesditën e sotme në Slivovë, rrugës për Gjilan.

Një veturë ka përfunduar jashtë rrugës, duke u përplasur me një shtëpi.

Përveç dëmeve materiale nuk është njoftuar për persona të lënduar.

Policia e trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin. /IndeksOnline

/Shqip.com