ShqipBizz

Fjolla Morina shtrihet në spital

Fjolla Morina

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina po vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes.

Por, kësaj radhë jo për diçka të mirë.

Ajo është shtruar në spital dhe këtë e ka bërë të ditur vet ajo në një postim në Instagram.

Fjolla shihet e bija teksa i qëndron te koka.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me Fjollën, por ajo shfaqet me serum dhe shumë e lodhur.

Ndryshe, ajo ka disa muaj që është ndarë nga bashkëshorti i saj, Fisnik Syla./SHQIP.com