Sport Ndërkombëtar

Fiorentina – West Ham, shwnohen dy gola në pjesën e dytë

Në stadiumin “Fortuna Arena” të Pragës po luhet finalja e Conference League ndërmjet Fiorentinës dhe West Hamit.

Nga pika e bardhë në minutën e 62-të Benrahma gjuan saktë, duke kaluar anglezët në avantazh prej 0:1.

Bonaventura i jep shpresë Fiorentinës dhe rikthen barazimin në 1:1 pas vetëm 5 minutash.

Pjesa e parë u mbyll pa gola 0:0.

/Shqip.com