ShqipBizz

Finemi e rrah ish-shokun e Stresit, reperi shqiptar tregon ngjarjen se si ka ndodhur

Finem

Siç duket reperi, Finem një muaj më parë është përfshirë në një rrahje.

Kështu ka bërë të ditur reperi, Cllevio, i cili tha se Finem bashkë me shokë ka rrahur ish-shokun e Stresit, Lim Hoti.

Një gjë të tillë e ka konfirmuar edhe ky i fundit, ku me anë të një video ka thënë se është goditur me shufër.

@iamrenyking1 #fy #fyp #foryou #foryoushqip #tiktokshqip ##iamrenyking #iamrenyking1 #albenianinfo #rsp1 #limhoti #finem #cllevio #cllevioserbiano #cllevioserbiano44 #kozakbraci1 #stresi ♬ original sound – iamrenyking1

Clevio theksoi se ishte bashkë me Limin kur ka ndodhur kjo përleshje, ku me urdhër të reperit Finem është rrahur nga shokët e tij.

Ndryshe, rrahjet në mes grupeve të reperve janë shtuar kohëve të fundit. Ajo që ka ndodhur disa javë më parë është rrahja në mes të Noizyt dhe Cllevios./SHQIP.com

@grk_al T’gjujn kta 🥷🥷 #cllevio #itsfinem #solobester #cllevioserbiano #finem #cllevioserbiano44 #cllevio44 #kozakbraci1 #limhoti #grkal ♬ son original – GRK_al

@grk_al T’gjujn kta 🥷🥷 #cllevio #itsfinem #solobester #cllevioserbiano #finem #cllevioserbiano44 #cllevio44 #kozakbraci1 #limhoti #grkal ♬ son original – GRK_al