Rozë

Fero bënë blerje luksoze: Edhe një aeroplan dhe kryhet misioni

Fero është mjaftë i komentuar në media rozë.

Ai së fundi është në qendër të vëmendjes pas blerjes marramendëse që ai ka bërë të një veturë “BMW X6”.

Reperi në një postim në Instagram ka treguar të gjitha përparësitë që t’i ofron kjo veturë.

“Tash veç edhe një aeroplan edhe kryhet misioni”, ka shkruar reperi në mbishkrimi.

Ndryshe, Fero mbrëmë e ka publikuar projektin më të ri.

/Shqip.com