Rozë

Eva Murati, thjeshë mahnitëse

Moderatorja e njohur, Eva Murati është një ndër personazhet më të pëlqyera për publikun shqiptar.

Së fundmi, ajo ka postuar disa foto në “Instagram, ku shfaqet tepër joshëse dhe tregon format e saj trupore që janë për t’u pasur zili.

Ajo ka pozuar e veshur me fustan me temina ku ka treguar format e lakmueshme dhe bukurinë natyrale.

/Shqip.com