Rozë

Endri Çekici festoi ditëlindjen, Megi Pojani i vë ‘flakën’ me vallëzim

Moderatorja Meg Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi përfliten prej muajsh si çifti më i ri i shoëbizit shqiptar.

Kjo gjë nuk është mohuar dhe as pohuar nga asnjëri.

Të mërkurën, futbollisti festoi 26-vjetorin e lindjes dhe të gjithë ishin kuriozë për një urim nga Megi, i cili, megjithatë, nuk ndodhi.

Konkurrentja e “DËTS” është parë duke u argëtuar me motrat e saj. Ishte motra e saj, Marsi e cila ndau për ndjekësit një video ku shihet Megi duke kërcyer nën ritimin e muzikës ‘tallava’.

/Shqip.com