Rozë

Elita Rudi befason me pozat në bikini pak muaj pas lindjes

Elita Rudi në pushime,

Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë në fillim të muajit mars të këtij viti, shkruan SHQIP.

Bashkëshorten e reperit Gjiko, solli në jetë një vajzë të quajtur, Bota.

Duke qenë se kanë kaluar vetëm pak muaj nga lindja, moderatorja ka befasuar me imazhet e fundit që ka shpërndarë në rrjete sociale në të cilat shfaqet mahnitëse.

Komplimentet kanë qenë të shumta e nga më të ndryshmet edhe nga miqtë e ndjekësit që mban në Instagram.

Krahas Botës, Elita dhe Gjiko janë prindër edhe të një djali të quajtur Zëri./SHQIP.com