Rozë

Elgit Doda vjen më këngën e re

Elgit Doda

Artisti i njohur shqiptar, Elgit Doda ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor.

“Ik”, mban titullin kënga më e re nga Elgiti.

Kënga është finalizuar edhe në aspektin vizual ndërsa për tekstin është përkujdesur vetë këngëtari dhe binjakët Donald dhe Romeo Veshaj.

Marenglen Boja e ka bërë miksimin dhe masterizimin e këtij projekti muzikor.

/Shqip.com