Rozë

Einxhel organizon festën e Baby Shower, kush ishin banorët që ftoi nga “BB VIP”?

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz shumë shpejtë do ta presin në jetë fëmijën e parë.

Ata pritet të bëhen prindër të një djali – emri i të cilit nuk dihet ende se si do të jetë.

Mirëpo, derisa të jetë koha e lindjës Einxhel ka mbledhur shoqërinë e saj për të festuar Babyshowrin e saj. Ajo ka organizuar një super festë me tullumbace, zbukurime dhe detaje tepër të bukura.

E veshur me një fustan bojëqielli, Einxheli ka ftuar motrën e Dagz, disa ish-banore të “Big Brother Albania”, si Antonela Berisha, Monika Lubonja dhe Sarah Berisha.

I pranishëm ishte edhe Dj Dagz.

/Shqip.com