Rozë

Einxhel dhe Dj Dagz bëhen prindër, mirëpresin në jetë djalin

DJ Dagz dhe Einxhel Shkira

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë bërë prindër për herë të parë.

Ata kanë pritur në jetë djalin e tyre, emri i të cilit nuk është bërë i ditur për momentin.

Burime për Iconstyle kanë zbuluar se Einxhel ka sjellë në jetë djalin dhe ndodhet në një nga maternitetet shtetërore të Tiranës.

Ndryshe, dyshja shumë shpejtë pritet të martohen, pas propozimit që i bërë Dj Dagz ditë më parë.

/Shqip.com