Rozë

Einxhel dhe Dagz na zbulojnë se si do të duket djali i tyre në të ardhmen

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë një nga çiftet e Big Brother Vip, të cilët aktulisht po shijojnë ende lidhjen e tyre.

Madje, dje dyshja kanë organizuar “baby shower” meqë rast zbuluan se po bëhen prindër të një djali.

E së fundi, nëpërmjet një postimi në ‘InstaStory’, moderatorja publikoi një foto interneti ku shfaqej një bebush i vogël përpara frigoriferit.

“Definitivisht fëmija ynë @djdagz”, shkroi Einxhel krahas postimit duke treguar për ndjekësit se si ajo e imagjinon të birin e saj në të ardhmen.

Ndërkohë, pak kohë më parë, pasi konfirmuan se ata janë në pritje të një fëmije, Einxhel dhe Dagz kanë folur në një intervistë lidhur me emocionet e tyre. 

Pas konfirmimit se po bëhen prindër, nuk dihet nëse çifti do organizojnë dasmë apo do e lënë pas lindjes së bebit./Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.60
  • Benzine: 1.33
  • Gas: 0.76
Sot : 28/09/2022