Rozë

E papritur, ndahen Andi dhe Melisa?

Andi dhe Melisa

Ish-konkurrente, Melisa Leshi dhe Andi Shehu janë emra shumë të përfolur në mediat rozë, shkruan SHQIP.

E gjithë kjo është për lidhjen që ata kanë krijuar pas daljes nga emisioni “Për’Puthen’, ku vetëm pas daljes ata treguan për lidhjen dhe dashurinë e madhe në mes vetë.

Por, tashmë siç dukët qifti kanë një krisje në mes vetë, pasi që ata nuk ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Ishte vetë Melisa ajo që ka postuar disa story, të cilat publiku menjëherë aludojë që ato i drejtohen Andit.

“Unë jam shumë e pastër për ty, apo për këdo tjetër”, ka shkruar Melisa.

Menjëherë pas deklaratave, ish-konkurrentja e “Përputhen” ka marrë një vendim të papritur. Ajo ka mbyllur Instagramin, duke mos dhënë asnjë sqarim të mëtejshëm.

Ndërkohë, Andi nuk ka reaguar ende, por vetëm ka larguar fotografitë më të./SHQIP.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.60
  • Benzine: 1.33
  • Gas: 0.75
Sot : 27/09/2022