Rozë

E papritur/ Largohet opinionistja e Big Brother Kosova

Big Brother VIP Kosova

Opinionisja, Aferdita Paqarada ka vendosur që të largohet nga Big Brother.

Ajo tha se është dita e fundit që është duke u ulur në këtë kolltuk, pasi po largohet për arsyeje personale.

“Të gjithë jeni duke u dukur shumë bukur. I falënderojë të gjithë dhe shpresojë që do të shihemi në projekte tjera”.

Pas kësaj edhe moderatorët e kanë falënderuar për kontributin.

/Shqip.com