Rozë

E lidhur me Butrint Imerin? Flet Olta Beqiri

Këngëtari, Butrint Imeri është përfolur për lidhje të shumta gjatë këtyre viteve.

Ai së fundi është folur për lidhjen me aktoren, Olta Beqiri, e cila në “Më lër të flas” ka thënë se është single.

Ajo tha se asgjë që është shkruar në portale nuk është e vërtetë.

“Njerëzit vdesin të marrin një gjë të vogël dhe ta bëjnë të madhe, jo domosdoshmërisht të kesh një foto me dikë do të thotë të jesh me lidhur me atë. Unë single jam”.

Edhe Butrinti ka deklaruar se është single, dhe nuk është gati për një lidhje të re.

/Shqip.com