Rozë

“E lashë në përvjetorin e martesës”, këngëtarja shqiptare flet për divorcin nga bashkëshorti

Xheisara

Këngëtarja dhe ish banorja e “BBV”, Xheisara Frisku, është duke u komentuar mjaftë shumë.

Ajo së fundi në një intervistë ka folur për jetën e saj private dhe atë profesionale.

Xhesiara ka treguar të vërtetën e fotove të saj që qarkulluan në internet, e cila u shfaq e veshur me fustan nusërie-ku tha se ishte e martuar dhe më pas është divorcuar.

“Është një gjë që realisht nuk do doja ta flisja fare. Jam martuar dhe jam ridivorcuar. Ishte një dasmë e lezetshme. Për një vit u pendova… Sapo kam bërë një vit, thashë unë…Në të njëjtën ditë e lashë” , u shpreh këngëtarja.

Ajo tha se në nuk lidhet edhe aq lehtë.

“Realisht nuk do doja të flisja fare për këtë pjesën. Unë jam shpirt i lirë nuk më lidhen kollaj këmbët”.

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.61
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.76
Sot : 30/09/2022