Rozë

“E bukur o si ruse”, Don Xhoni dedikim për Era Istrefin

Këngëtarja Era Istrefi dhe reperi i njohur Don Xhon do të sjellin së bashku një projekt muzikor.

Këtë e kanë konfirmuar vetë ata përmes rrjeteve sociale.

Ndërkaq, vëmendjen e mori postimi i fundit i Erës ku në fotografi me Don Xhonin shkruan “E du se o bandit”.

Ndërsa të njëjtin veprim ka bërë edhe Don Xhoni, ku ka shkruar për Erën “E bukur o si ruse”.

Më parë Era dhe Don Xhoni ishin parë krahë njëri-tjetrit, e që më pas zbuluan edhe që arsyeja e takimit ishte pikërisht ky bashkëpunim.