Rozë

Dua Lipa elektrizon Tiranën

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa ka elektrizuar Tiranën mbrëmjen e sotme.

Momentalisht në sheshin “Skënderbeu” ajo po mban koncertin e saj për nder të 110 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë.

Pamje nga Koncerti

“Dua t’ju them faleminderit, ju dua shumë. Dhe ajo që dua t’ju them është të kaloni sa më bukur, kështu që të festojmë së bashku. Gëzua Ditën e Pavarësisë!”, tha Dua Lipa para një publiku të madh.

Foto nga Koncerti

Po ashtu pjesëmarrës në këtë koncert ka qenë edhe artisja nga Shqipëria, Elvana Gjata.

/Shqip.com