Rozë

Drini Zeqo zbulon për herë të parë se me kë do ishte lidhur në BBV

Gazetari Drini Zeqo ka thënë se po të ishte brenda shtëpisë së Big Brother Vip, banorja me të cilën kishte probabilitet të krijonte një lidhje dashurie është Heidi.

Sipas moderatorit, ajo është vazjën më simpatike brenda shtëpisë dhe për momentin personazhi ndaj të cilës do të rrotullohen gjithë djemtë e BBV.

“Po të isha brenda do isha lidhur me Heidin. Ajo është më simpatikja për momentin, personazhi ndaj të cilës do të rrotullohen gjithë djemtë e shtëpisë”, tha Drini.

/Shqip.com