Rozë

Donaldi me thënie motivuese, por më kë e ka?

Donald Veshaj

Donald Veshaj është duke e mbajtur shumë mirë famën edhe pas daljes nga Big brother.

Kjo pasi ai është duke postuar pothuajse çdo ditë nga përditshmëria e tij.

Së fundmi ai ka postuar një thënie motivuese në një postim në Instagram, ku thuhet që është dedikim për raportin me Borën.

“Gjithçka që mund të imagjinoni është e vërtetë”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë.

Ndryshe, ai ka disa javë që është ndarë me Beatrix Ramosaj, me të cilën ka filluar romancën në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Kjo e fundit është duke e lansuar projektin e ri që është dedikim për Donaldin dhe ndarjen e tyre./SHQIP.com