ShqipBizz

Donaldi dhe Bora u panë bashkë në Prishtinë, Semi sqaron situatën

Bora, Donald, Semi

Ka disa ditë që në media është përfolur për takimin e Donaldit me Bora Zemanin.

Dyshja janë parë bashkë në eventin e Valdrin Sahitit.

Në lidhje më këtë ka folur edhe shoqja e saj, Semi Jaupaj.

Semi Jaupaj

Ajo tha se të dy rastisën aty, duke e kaluar pyetjen pa treguar më shumë detaje.

Pamjet, ku shiheshin Donaldi dhe Bora duke komunikuar bashkë, pas gjithë ngjarjeve të ndodhura brenda Big Brother VIP, bënë xhiron e rrjetit, duke hedhur dyshime se dyshja ishin kthyer në krahët e njëri-tjetrit.

Mirëpo në lidhje me këtë nuk ka ndonjë reagim nga dyshja./SHQIP.com