Rozë

Donaldi bën reagimin epik pas fotos që publikoi Bora

Bora Zemani dhe Donald Veshaj

Bora dhe Donalkdi janë dy nga emrat më të komentuar në media. Dyshja pas ndarjës që kishin tashmë kanë pranuar publikisht ribashkimin.

Ishte Bora ajo e cila publikoi një fotografi bashkë me Donaldin, duke vërtetuar që dyshja do të udhëheqin “Dance With Me”.

“Na lini te kërcejmë! ”, shkroi në mbishkrimin e imazhit.

Ndërkohë, rreth një orë më parë, ka reaguar Donaldi, i cili ka ripostuar në Instastory foton e Borës.

“Një hudhër për siguri”, ka shkruar aktori, duke i dhënë edhe më shumë zë ribashkimit të tyre.