Rozë

Don Xhon bën xhiro me veturën e tij luksoze

Don Xhoni

Don Xhoni është një nga reperet më të kërkuar në treg për koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Kjo ka bërë që të këtë jetë luksoze – duke mos hezituar të shfaqë në rrjete sociale.

Së fundmi, Don Xhoni ka publikuar një video në Instastoryn e tij në të cilën shihet duke vozitur veturën e tij luksoze të tipit Mercedes.

Kjo është një nga veturat që ai posedon në garazhin e tij.

Ndryshe, para disa ditë ai është dënuar me 2 mijë euro gjobë për armëmbajtje pa leje.

/Shqip.com