Rozë

Disa nga fytyrat publike që mbështesin Luizin

Luiz Ejlli është shndërruar në kryefjalë të mediave dhe rrjeteve sociale.

E gjithë kjo për shkak të gjendjes shëndetësorë të tij – që ai shokoi publikun në momentin që i tregojë Kiarës.

Pas kësaj ai në prime është dërguar në spital me që rast se analizat kanë rezultuar mirë dhe ai ka deklaruar se po fliste për një shokë.

Disa shprehën keqardhje dhe i uruan shërim të shpejtë këngëtarit, ndërsa disa të tjerë e panë këtë rrëfim të Luizit si një strategji për lojën.

Shumë personazhe të njohur për publikun i kanë dalë në mbrojtje Luizit dhe gjykojnë gjithashtu qëndrimin e banorëve të tjerë ndaj tij.

Xhensila Myrtezaj, Zaimina Vasjarin, Meridian Ramcajn, Ilda Bejleri, Gerta Shino, Einxhel Shkira, Fation Kuqari, Ilda Bejleri, Melisa Lleshi, Antigona Ramosaj, Armina Mevlani, Ariana e të tjerë.

/Shqip.com