Lajme

Dhunohet një femër në Lipjan

Një femër raportohet se është dhunuar të mërkurën në Lipjan, njofton Shqip.com.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:00.

“Lipjan 29.06.2021 – 12:00. Viktima femër kosovare ka informuar se një persona i pa njohur me forcë e kishte marr në veturën e tij dhe më pas e kishte dhunuar”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin./Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.61
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.76
Sot : 30/09/2022