Rozë

Dedikim Afronës? Blero vjen dramatik në baladën e re

Blero

Blero dhe Afrona ka disa javë që po përfliten për ndarje ani pse pa ndonjë konfirmim.

Çifti kanë zgjedhur heshtjen mes gjithë këtyre zërave e thashethemeve.

Ai tashmë ka publikuar baladën më të re të titulluar “N’heshtje”, një baladë, të cilën ai e paralajmëroi vet fundjavën e kaluar.

Blero i është kthyer ‘vajtimit’ teksa ndjekësit janë shfaqur të bindur se bëhet fjalë për një dedikim ndaj Afronës.

Në lidhje më këtë nuk ka ndonjë koment nga Blero./SHQIP.com