Rozë

Debati i ashpër mes Bleros dhe Lumbardhit, gati se përfundoi në përleshje

Ka vazhduar një debati i ashpër mes dy banorëve të Big Brother VIP Kosova, Lumbardhit dhe Bleros.

Në një moment, Blero iu afrua Lumbardhit, duke i thënë “mos belbo, a mendove që nuk kthehem a?”.

Ndërsa, Lumbardhi iu afrua duke i thënë: “qe ku jam, çka po do, nuk të tutem”.

Ky diskutim i tyre erdhi pasi atij që ndodhi edhe më herët me Besin.

Ndryshe, theksojmë që sonte (e hëne) pritet një spektakël me shumë të papritura, mes tyre është paralajmëruar edhe hyrja ne reperes Melinda.

Megjithatë, mbetet të shihet nëse rap-artistja është e ftuar vetëm si performuese apo ka edhe befasi të tjera nga ajo.

/Shqip.com