ShqipBizz

Dafina Zeqiri merr dhuratë luksoze nga DJ Geek

Dafina dhe DJ Geek

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë ndër më pëlqyerat ndonjëherë.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, derisa shpërndan imazhe të shumta nga jeta dhe karriera profesionale,

Në një fotografi të fundit, artistja është parë duke pozuar me një çantë të shtrenjtë, të cilën ia ka blerë i dashuri i saj.

Derisa vuri në fokus dhuratën, Dafina nuk e ka lënë pa shkruar edhe një përshkrim.

“Nuk jam e llastuar, burri im thjesht më do”, është shprehur ajo.

Ndërkaq, “Më fal” është hiti saj i fundit, që erdhi si duet me reperin Majk./SHQIP.com