Rozë

‘’Çmendet” Megi Pojani – puthet në buzë më balerinën e njohur

Modelja Megi Pojani ka disa javë që është pjesë e “Dancing Ëith The Stars”.

Ajo që nga fillimi ka pasur dyshimet e saj që nuk është vlerësuar aq sa duhet nga juria.

Gjërat kanë ndryshuar këtë javë pasi nën ritmin e këngës “Baby One More Time” Megi dhe balerina Lori Bala kanë sjellë një vallëzim sensual dhe provokues.

Ato rikrijuan skenën e famshme të artistes amerikane që vite më parë në skenën i kishte dhuruar puthje yllit tjetër të muzikës, Madonna.

Pas kësaj ajo ka pasur reagime të shumta dhe mori 39 pikë nga juria.

/Shqip.com