Rozë

Çka po kurdisin Don Xhoni dhe Megi Pojani? – publikohen pamje

Megi Pojani dhe Don Xhoni

Reperi nga Drenica, Don Xhoni tashmë ka paralajmëruar projektim më të ri.

Ai tashmë ka zbuluar se ky projekt do të lansohet më datën 7 korrik dhe titullohet ‘Katile”.

Bashkë me paralajmërimin, Don Xhoni ka treguar edhe një befasinë që e pret publikun në videoklipin e tij.

Vajza që do të jetë në krahët e reperit si protagoniste në klip është aktorja dhe modelja e njohur shqiptare, Megi Pojani.

Kjo është bërë e ditur përmes imazheve që ka publikuar dyshja./SHQIP.com