Lajme

Çifti i dehur nga Peja rrahën mes vete

Fotografi ilustruese
Fotografi ilustruese

Një çift në Pejë janë arrestuar pasi sipas policisë të dy nën ndikimin e alkoolit janë rrahur mes vete.

Në raportin 24-orësh, Policia e Kosovës njofton se me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

“Pejë 17.05.2024-23:20. Raportohet se janë arrestuar një mashkull dhe një femër kosovarë (burrë e grua), pasi që të njëjtit nën ndikim të alkoolit janë rrahur mes veti. Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës.

/Shqip.com