Rozë

Çfarë tha Noizy për Elvanën, Loredanën, Dhuratën

Reperi i njohur Noizy, njihet për bashkëpunimet e tij me këngëtaret si Elvana Gjata, Loredana dhe Dhurata Dora.

Ai së fundmi folur për raportin e tij me këngëtaret në emisionin ‘Më lër të flas’.

Noizy është pyetur për miqësinë me tri artistet duke i përshkruar me nga një fjalë.

“Lori është G, e kam si shok gangster. Dhuratën e kam si motër dhe dukemi pak kështu sikur ngjajmë. Kurse Elvanën e ka gjithë Shqipëria”, tha ai.

/Shqip.com