Kulturë Kino

Caktohet data e prezantimit të filmit të Donaldit dhe Borës

“5 Herë Jo” do të shfaqet në kinema nga dhjetori i këtij viti.

Filmi me protagonistë, Donald Veshajn dhe Bora Zemanin, premton një komedi romantike me plot surpriza.

Së fundmi Bora dhe Donaldi kanë publikuar në Instagram një pjesë nga projekti që tregon pak nga ajo që do të shihni së shpejti.

“Copëzat e para të filmit që me bindje themi se do të rrëmbejë zemrat tuaja”, shkruhet krahas videos.

/Shqip.com