Rozë

Bora tregon dhuratat dhe kartolinën me fjalë të bukura, nga kush u surprizua moderatorja?

Bora Zemani

Bora Zemani vazhdon të jetë emri më i komentuar sa i përket botës së showbizit shqiptar.

Sidomos ditët e fundit ajo është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të ribashkimit me aktorin e humorit, Donald Veshajn.

Teksa konsiderohet si një femër e dashur dhe e suksesshme ajo ka arritur të bëjë një numër të madh fansash që kohë pas kohe nuk hezitojnë t’ia shprehin dashurinë.

Së fundmi, ajo ka treguar dhuratat dhe letrën me fjalë të bukura që ka marrë nga fansat duke u treguar mirënjohëse ndaj tyre.

Bora, përndryshe do të jetë prezantuesja e emisionit “Dancing with the stars”./Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.61
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.76
Sot : 30/09/2022