Sport Ndërkombëtar

Boksieri dhe aktorja po i kalojnë pushimet në Havai, realizojnë fotografi interesante nën ujëvarë

Boksieri Jake Paul dhe aktorja Julia Rose janë duke kaluar pushime fantastike në Havai, shkuan “TMZ”, përcjell Shqip.com.

Ata kanë realizuar edhe fotografi fantastike duke i ekspozuar trupat e tyre në poza të nxehta.

Gjatë qëndrimit të tyre në Hawai, Paul dhe Rose vendosën ta kthenin ekskursionin e tyre në xhungël në një sesion fotografik duke u hedhur poshtë nën ujëvarë për të pozuar para aparatit fotografik.

Çifti është i njohur për fotografi interesante.

Paul dhe Rose janë në  lidhje së bashku t nga fillimi i vitit 2019.

Përveç një pauze të shkurtër, ata kanë qenë të pandarë.

/Shqip.com