Rozë

Blero publikon foto me të dashurën e re duke u puthur – ky është reagimi i Afronës

Blero dhe Afrona Dika

Blero ka disa javë që është në fokus të mediave rozë.

Kjo pasi ai është ndarë më Afrona Dikën dhe tashmë ka filluar një lidhje me një vajzë nga Gjermania.

Tashmë ai në Instgram ka postuar një fotografi më të -duke mos zbuluar fytyrën e saj.

Dyshja shihen shumë të afërt më njëri tjetrin, madje duke u puthur.

Në anën tjetër, Afrona ka postuar në Instagram një fotografi me shoqen e saj, ku shihet mjaftë e lumtur.

Duket se asaj nuk është duke i interesuar lidhja e re e ish-burrit.

/Shqip.com