Rozë

Blero për Përfaqësuesen e Kosovës: Nuk ua patëm borxh t’i bëni fëmijët tanë të qajnë

Blero

Pas ndeshjes së djeshme ku Kosova barazoi me Andorrën, ashpër ka reaguar këngëtari Blero Muharremi.

Ai përmes një postimi në rrjetin social Instagram, u shpreh i zhgënjyer nga Përfaqësuesja e Kosovës.

“Israel vs Kosova i dashuri jonë selektor e shtin Zhegrovën titullar, kur dihet se ata kanë me sulmu dhe Zhegrova detyrohet të luajë në mbrojtje. Kurse Kosova vs Andorra, Zhegrovën e len në bankë, dhe i bjen në mend thotë ‘Uuuu po njëmend ne kemi me sulmu, qu shtine Zhegrovën në pjesën e dytë”, ka shkruar ai.

“WTF koha mi hek këta selektorë që i kanë ka 500 vjet bre… Allo, se isha duke e këqyr lojë me fansen më të zjarrtë dardane, çikën time. Nuk ua patëm për borxh mi shti fëmijët tonë me qajt! Tmerr!”, tha tutje ai.

/Shqip.com