Rozë

Blero pas ndarjes nga Afrona nuk i ndahet të dashurës së re?

Blero

Blero ka disa javë që është në fokus të mediave rozë.

Kjo pasi ai është ndarë më Afrona Dikën dhe tashmë ka filluar një lidhje me një vajzë bionde.

Tashmë ai në Instagram ka postuar një fotografi më të -duke mos zbuluar fytyrën e saj dhe konfirmoi edhe vendin ku jeton e dashura e re.

Kjo është edhe arsyeja që ai është duke udhëtuar shpesh në Munih të Gjermanisë.

Në anën tjetër, Afrona ditë më parë ka postuar fotografi më një mashkull misterioz.

/Shqip.com