Rozë

VIDEO / Blerando nuk ndalet, publikon këngën e re “Rrakata”

Blerin Lajçi / Blerando
Blerin Lajçi / Blerando

Blerando ka prezantuar së fundmi projektin e tij të ri muzikor.

Bëhet fjalë për një këngë të titulluar “Rrakata”, të cilën e ka kompletuar edhe me videoklip.

Me një interpretim e video të veçantë, ky projekt tashmë ndodhet i plotë në YouTube.

Teksti është shkruar nga vet artisti në bashkëpunim me Tonic dhe Denk me producim nga Panda Music.

Për ‘beat’-in u kujdes Dorantbeats dhe Bannzz me video të realizuar nga Lukas Holler.

Blerin Lajçi (emri i vërtetë) që pas daljes nga Big Brother ka qenë tejet aktiv me këngë të reja.

Ndryshe, ai ishte një ndër finalistët e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova.

/Shqip.com