Rozë

Blerando ia prek të pasmet Albës, plasë rrjeti

Big Brother Vip Kosova, vazhdon të sjellë situata edhe të pakëndshme.

Së fundmi protagonistë të një ngjarjeje mjaft të komentuar në rrjetet sociale janë Blerando dhe Alba.

Kjo pasi teksa kanë qenë duke pastruar dhomën e ndenjës, Blerando e ka ngacmuar me fshesë nga të pasmet Albën, e cila ka reaguar me frikë.

Videoja është bërë mjaft virale tashmë në rrjete sociale, sidomos në platformën ‘X’.

/Shqip.com