Rozë

Bledi Mane puth në buzë Albyn

Opinionisti i Big Brother VIP Kosova, ka prodhuar një nga skenat më të paprecendenta në këtë edicion të këtij formati televiziv.

Kësisoj, derisa e eliminuara e mbrëmjes, Alby arriti në skenë, Bledi i kërkoi një puthje asaj.

Dyshja u puthën në buzë në sy të publikut dhe kamerave, duke sjellë kështu një moment kulminant në ‘Prime’.

/Shqip.com