Rozë

BBV/ Romeo ‘shpërthen’ në lot në prime. Ja arsyeja…

Ka nisur ndryshe spektakli i kësaj të shtune në Big Brother VIP.

Vëllai i Madh vendosi që në nisje të spektaklit të vendosej kënga më e re e Artës në bashkëpunim me Romeon, atmosferë e cila u përcoll edhe në shtëpi.

Romeo u përlot nga kënga, ndërsa banorët e tjerë e përcollën me duartrokitje.

Me plot surpriza dhe të papritura, Vëllai i Madh ka zbuluar se çfarë pritet të ndodhë sot gjatë spektaklit.

Gjatë mbrëmjes do të ketë një rrëfim ekskluziv nga Meritoni si dhe një surprizë emocionuese për Rozën.

/Shqip.com