Sport Ndërkombëtar

Barcelona në probleme serioze

FC Barcelona

Klubi spanjoll, Barcelona është duke kaluar probleme serioze në klub, shkruan Shqip.com.

Kjo pasi ata nuk mund të regjistrojnë asnjërin nga transferimet e reja sepse nuk mund të kalojnë limitin e pagesave në LaLiga.

Pavarësisht se shitën Konrad de la Fuenten, Jean-Clair Todibon dhe Junior Firpon, katalanasit duhet të ulin faturën e pagave prej 200 mijë euro.

Asnjë lojtar nuk dëshiron t’i zbritet paga e tyre, derisa asnjëri nga ta nuk dëshiron as të largohet nga klubi.

Blaugranët transferuan Sergio kun Agueron, Memphis Depayn, Eric Garcian dhe Emerson deri tani gjatë këtij afati kalimtar./Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.61
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.76
Sot : 30/09/2022