Lajme

Arrestohet në Skenderaj i kërkuari me urdhërarrest ndërkombëtar

Arrestim / Ilustrim
Arrestim / Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person, i cili është kërkuar me urdhërarrest ndërkombëtar.

I dyshuari është arrestuar gjatë së dielës në fshatin Marinë të Skenderajt.

Policia thotë se i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në  mbajtje”, thuhet në raportin ditor të PK-së.

/Shqip.com