Lajme Ballkan

Ardita Sinani shpall fitoren në Komunën e Preshevës

Ardita Sinani
Ardita Sinani

Ardita Sinani e ka shpallur fitoren në Komunën e Preshevës.

Ajo ka thënë se Partia për Veprim Demokratik ka marrë 4.075 vota. Sipas saj PDSH-ja i ka 3703, Aleanca 1185, APN 2850.

Pas njoftimit për fitoren, ajo ka postuar fotografi aktuale nga festa.

“Faleminderit, me MENDJE dhe ZEMER”, ka shkruar Sinani.

Postimi i plotë:

/Shqip.com