Sport Shqiptar

Arbër Zeneli luan më shumë se një orë në fitoren e Reimsit ndaj Nantesit

Arbër Zeneli ka luajtur deri në minutën e 72-të te Reimsi që fitoi ndaj Nantesit me rezultatin 1:0.

Reprezentuesi i Kosovës kas një pazue të gjatë për shkak të lëndimit të ligamenteve, dalngadalë po e rigjenë formën e tij më të mirë se te Reimsi ashtu edhe te Kosova, shkruan Shqip.com.

Mesfushori anësor ka shkëlqyer në ndeshjet e tetorit me Kosovës me gola e asiste dhe formën e mirë e ka vazhduar edhe në Francë.

Remsi është në vendin e 11-të me 16 pikë.

/Shqip.com