Rozë

Arbenita a po e pret Feron në Londër pas lirimit tij nga burgu?

Pas qëndrimit 30 ditë pas grilave, Fero tashmë është liruar.

Fero u akuzua për “Shkaktim të rrezikut të përgjithshëm”, pasi qëlloi me armë në një lagje të Gjilanit.

Por, ai tashme ka marrë një vendim tjetër që lidhet me largim nga Kosova dhe shkuarje në Britani të Madhe – atje ku e ka gruan dhe vajzën.

 “Kosova ime e dashur do të më mungoni për disa kohë,”-shkruan Fero.

Derisa këtë lajm e shënojnë tē gjitha mediat roze, bashkëshortja e tij, modelja e njohur Arbenita Ismaili sot në Instagramin e saj shfaqë një shtëpi me oborr të mbuluar nga bora dhe gjurmët e këmbëve të saj duke pritur Feron.

/Shqip.com