Rozë

Arbana Osmani ka një urim për Jonida Vokshin, e cila do të prezantojë Big Brother Kosova

Arbana Osmani dhe Jonida Vokshi

Aktorja dhe moderatorja e njohur nga Shqipëria, Jonida Vokshi, do të jetë bashkëprezantuese me Alaudin Hamitin në “Big Brother VIP Kosova.”

Kjo u bë e ditur nga faqja zyrtare e Big Brother VIP Kosova, në Instagram.

“A jeni gati? Jonida Vokshi do të jetë bashkërezantuese në skenë përkrah Alaudin Hamitit në moderim në sezoin e parë të “Big Brother VIP Kosova”, u tha në postim.

Ajo ka marrë urime të shumta e një nga ta ishte edhe Arbana Osmani.

“Suksese, zemër”, ka shkruar Arbana.

Ndryshe, Arbana Osmani prezanton “Big Brother VIP Albania”./SHQIP.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.60
  • Benzine: 1.33
  • Gas: 0.76
Sot : 28/09/2022