Rozë

Arbana dhe Lori zbulojnë se edhe sa muaj do të zgjas BBVA?

Big Brother VIP Albania do të shtyjë finalen e madhe.

Kështu është bërë e ditur nga vet moderatorja, Arbana Osmani, e cila pas kërkese së banorëve tha që do të tregojë të shtunën e ardhshme.

Së fundi ka qenë trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha, ajo e cila ka publikuar në Instastory një bisedë me moderatoren e programit, Arbana Osmani, ku i shkruan asaj se edhe 3 muaj mbaron.

Nuk dihet nëse kjo ishte shaka, apo finalja në të vërtetë do të jetë kaq larg.

/Shqip.com